Hint Astrolojisine göre Yükselen ve Ay Burcunuzu ücretsiz olarak öğrenmek için, aşağıdaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız yeterlidir.

Başvurmadan önce lütfen aşağıdaki açıklamaları DİKKATLE okuyunuz…  [mc4wp_checkbox]


  Eğer CEVAP ALMADI iseniz:

  • Öncelikle DOĞRU bir mail adresi girdiğinizden emin olunuz ve tekrar form göndermeden önce lütfen SPAM klasörünüzü kontrol ediniz.Yükselen Burç bilgilerinizi içeren mail SPAM klasörünüze düşmüş olabilir.
  • Her bir kişi için, farklı mail adresleri kullanarak başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Aynı mail adresi ile yapılan birden fazla kişi için olan başvurularda, sadece 1 tanesine cevap verilebilmektedir.
  • Daha önceden hatalı bilgiler girerek (doğum saati yanlış girilmiş gibi…) başvuruda bulunmuş ve tekrar form gönderiyor iseniz, yoğunluk sebebi ile talebinizi üzülerek karşılayamayacağımı belirtmek zorundayım. Lütfen önce doğum bilgilerinizi kesinleştirip, sonra formu doldurunuz.
  • Formdaki bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız, size sağlıklı bir geri dönüş yapılabilmesi için önemlidir. Örneğin: Bulgaristan bir “il” değil “ülke”dir. Anamur “il” değil, “ilçe”dir. Formda ise “il” bilgisini doldurmanız istenmektedir. Israrla ilçe bilgisi girişi yapanların yoğunluk sebebi ile yükselen burç öğrenme talepleri karşılanmayacaktır.
  • Doğum saatiniz net değil ise “rektifiye-doğum saati belirleme” çalışması yaptırmanız gerekmektedir. Civari / tahmini verilerle yapılan Yükselen Burcu belirleme işlemi yanlış yönlendirmeler içerebilir.
  • Formunuz teslim alındığında bir onay maili gönderilir ve ana sayfaya yönlendirilirsiniz.
  BANA ULAŞIN

   BANA ULAŞIN

   Hint astrolojisi hakkındaki sorularınız için bana ulaşın.