Hintastroluğu.com olarak kişisel verilerinizin güvenliği konusunda hassasiyet göstermekteyiz. Bu bilinçle, sitemizden faydalanan tüm kişilerin, mail sistemimize dahil olan kullanıcıların, her türlü kişisel verilerinin 07.04.2016 tarihinde yayınlanarak yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVK Kanunu) kapsamına uygun işlenmesi, muhafaza edilmesi ve korunmasına büyük önem veriyoruz.

Siz değerli kullanıcılar kişisel verilerinizi birçok kanaldan sitemiz ile paylaşabiliyorsunuz. Paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz işbu Kanun kapsamında Hintastroluğu.com tarafından muhafaza edilip, vermiş olduğunuz onay çerçevesinde işlenecektir. Sitemize ilişkin tanıtım, teşekkür, bilgilendirme ve duyuru amaçlı iletişimleri gerçekleştirmek; istatistiki bilgi toplamak ve derlemek; eğitim ve analiz çalışmalarını geliştirmek amaçlarıyla kişisel verileriniz tarafımızca kullanılabilecektir.

Bu sorumluluğumuzun tam idraki ile KVK Kanunu’nda tanımlı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerinizi mevzuattaki sınırlar çerçevesinde işlemekte olduğumuzu bilgilerinize sunarız.

BANA ULAŞIN

    BANA ULAŞIN

    Hint astrolojisi hakkındaki sorularınız için bana ulaşın.