HakkimdaHint Astroloğu Kimdir?

1972 yılında İstanbul’ da doğdu.

1994 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat’ tan mezun olduktan sonra profesyonel iş hayatına atıldı.

Türkiye’ nin önemli kurumsal firmalarında 19 yıl boyunca kariyer hayatına devam etti.

2006 senesinde Şebnem Ekşib ile aynı firmada çok yakın çalışması ve akabinde arkadaşlığa dönüşen ilişkileri hayatının geri kalanına damgasını vuracak olan Vedik Astrolojisi ile onu tanıştırdı.

Küçüklüğünden beri okumaya, bilmeye, öğrenmeye olan açlığı gençlik yıllarında, dinler, felsefe, inançlar, tarih, arkeoloji, eski medeniyetler gibi konularda pek çok kitap, öğreti ile tanışmasına sebebiyet verdi.

Bu sebepledir ki Hint Astrolojisi’ nin temelinde yatan Karma felsefesini Vedik öğretileri ile tanışmadan çok daha önce zaten biliyordu.

Öğrenme ve araştırma tutkusunu başka hiçbir şeyin besleyemeyeceği kadar tatmin eden Vedik Astrolojisi 2006-2013 yılları arasında yoğun giden iş hayatının yanında en fazla vakit ayırdığı hobisi haline geldi.

2012 yılında o esnada çok anlam veremediği şekilde ard arda gelen bazı olumsuz gelişmeler kariyer hayatını kesintiye uğrattı. Bunu fırsat bilip biraz dinlenmek isterken katıldığı bir kişisel gelişim çalışmasında hayatının en büyük tutkusunun ve gerçekte ne yapmak istediğinin farkına vardı.

Böylece 2014 yılından itibaren Vedik Astrolojisi hobiden, tam zamanlı olarak çalıştığı konu haline geldi.

İncelemenin, araştırmanın, çözümlemenin asla bitmeyeceği gökyüzü aritmetiğine ve onun dengesine her geçen gün daha fazla hayran kalırken bu keyifli yolculukta öğrendiklerini analizleri, yazıları vasıtasıyla paylaşmaya devam etmektedir.

 

Mart 2023…

 

BANA ULAŞIN

    BANA ULAŞIN

    Hint astrolojisi hakkındaki sorularınız için bana ulaşın.